Podjęliśmy współpracę z firmą
BIBBY Financial Services

Nowe możliwości

Z dniem 1 czerwca 2015 roku staliśmy się oficjalnym partnerem firmy BIBBY Financial Services Sp. z o.o. To kolejny kamień milowy w historii naszej firmy. BIBBY to firma istniejąca aż od 1807 roku. Nie ma w Polsce kogoś z podobnym doświadczeniem w dziedzinie faktoringu. Daje to nam możliwość nabrania nowych doświadczeń. W wyniku podpisania umowy, możemy zaproponować naszym Klientom, nowe dotąd niedostępne usługi.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że nasi Klienci, użytkownicy programu SunTRUCK, będą mogli skorzystać z nowych usług, to znaczy faktoringu.
Prezes Mariola Jaworska

Podpisanie umowy o współpracy z BIBBY ma na celu wymianę doświadczeń, partnetów biznesowych. Pozwoli to nam także na pozyskanie jeszcze większej liczby kontrahentów i zapewni długofalowy rozwój, za równo nam, jak i firmie BIBBY. Wszystko wskazuje na, to że nasza współpraca będzie bardzo bogata. Cenimy sobie mieć takiego partnera w biznesie jak oni. To bardzo ważny moment w życiu firmy.

Galeria zdjęć

podpis

podpis

podpis

podpis

podpis

podpis

podpis

Nasza misja

 • Wydajność

  Rolą witryny Suntruck.com.pl jest największe podniesienie efektywności większych oraz mniejszych firm transportowych i producentów.

  Naszym użytkownikom proponujemy znaczny zakres narzędzi internetowych, przy pomocy których ulepszają swoją działalność i wykluczają wolne przebiegi. Efektem tego jest chociażby lepsza rentowność.

  Niezależnie od tego czy jesteś niewielkim przewoźnikiem lub kierowcą ciężarówki, a może średnim spedytorem. Możesz mieć nawet olbrzymią organizacją transportowo-logistyczną –to miejsce dla Ciebie i Twojej firmy. Znajdziesz tutaj dochodowe usługi w zakresie ładunków, jak i dobre, sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twojej firmy.

 • Bezpieczeństwo

  Przy pomocy naszej giełdy ładunków jesteś w stanie odkryć kontrahentów z całej Polski, zaoszczędź z nami swój cenny czas i pieniądze, a w zamian za to zwiększ wydajność oraz wiarygodność swojej girmy.

  Pragniemy wsolnie z Tobą budować o ulepszać rynek. W tym celu tworzymy i wdrażamy najlepsze oraz najbardziej wydajne narzędzia i usługi. Śpij więc spokojnie, gdy Twoja firma będzie generować kolejne zyski.

  Niewątpliwym sukcesem jest fakt, iż 98% operacji na naszej stronie są w pełni bezpiecznych. Dbałość o bezpieczeństwo jest dla nasz jednym z kluczowym elementów.

Co sądzą o nas Klienci?