Ubezpieczenia

Nasz sprawdzony partner

Współpracujemy z Grupą PZU S.A., bo znamy ich doświadczenie. Na chwilę obecną nie ma prawdopodobnie lepszej firmy ubezpieczeniowej. Dlaczego właśnie oni? Grupa PZU proponuje różnorodną gamę produktów. Od podstawowych ubezpieczeń takich jak majątkowe, na życie po ubezpieczenia na przewóz ładunków. Długoletnia działalność także przemawia za współpracą właśnie z tą konkretną firmą. To zapewnia nam oraz Klientom serwisu suntruck.com.pl optymalne warunki oraz bezpieczeństwo.

Bądź spokojny o swój biznes

Twoja firma zajmuje się zawodowym transportem ładunków w ruchu międzynarodowym lub krajowym? Zawsze w trasie może coś się wydarzyć: wypadek, stłuczka czy nawet kradzież towaru. Warto więc być w posiadaniu ubezpieczenia OC, AC, lub NNM. To doskonała forma zabezpieczenia przez finansowymi rezultatami szkód, które powstały w wyniku złego obrotu spraw lub nieprawidłowego wykonania przewozu produktów transporcie krajowym albo międzynarodowym. Dajemy Ci gwarancję, że w nieprzewidzianych wypadkach zadziała Twoja polisa.

Korzystając z naszych usług nie musisz się nawet martwić o załatwianie czy przedłużanie ubezpieczenia. Od tego jesteśmy my - zespół ludzi, którzy pamięta i dba o bezpieczeństwo Twoje, firmy oraz transportowanych materiałów.

Zakres ubezpieczenia

PZU zapewnia ubezpieczenie w oparciu o normalne, standardowe Instytutowe Klauzule Ładunkowe, czyli Institute Cargo Clauses. Są one wykorzystywane przez ubezpieczycieli, handlowców, eksporterów rozmaitych produktów i naturalnie przez emproterów.

Ubezpieczyciel może udzielić ochrony ubezpieczeniowej w kilku wariantach:

  • podstawowy - opcja ta obejmuje wszelkie szkody, które powstały w wyniku zdarzeń losowych na przykład pożaru lub gdy nastąpił wypadek;
  • pełny - w jego ramach mieszczą się wszelkie zdarzenia losowe poza zdarzeniami wyraźnie wyłączonymi.