Opinie Klientów

Sprawdź co sądzą o nas Klienci

O Suntruck dowiedziałem się kilka miesięcy temu. Moja zwolniła nieco obroty z powodu mniejszej ilości zleceń. Szukałem czegoś co przyniesie mi nowe zlecenia oraz nowych kontrahentów - tak zaczęła się moja współpraca z tą stroną. Jako użytkownik tego serwisu mogę powiedzieć, że jest to naprawdę dobre narzędzie o łatwym, intuicyjnym interfejsie. Partnerstwo z tak sumiennym partnerem zdecydowanie ułatwiła mi prowadzenie firmy transportowej i daje możliwość zdobycia zadowalającej pozycji na rynku.

Arnold Suwałki

Znaczenie giełdy transportowej, gdzie mamy doczynienia z wolnymi ładunkami i pojazdami, w ostatnim czasie bardzo wzrosło. Głównie z powodu zmian rynkowych, które były wzmożone w okresie ostatnich dwóch lat. Wybór w transporcie jest dosyć obfity, jest w czym wybierać. Dużo informacji pomaga mi się zaorientować, która oferta będzie dla mnie najlepsza. Jako przedsiębiorca i właściciel fabryki często uśmiecham się do strony Suntruck. Dzięki niej mojej fabryce udało się rozwinąć skrzydła na nowo. Polecam serdecznie, bo warto.

Bolesław Nowa Wieś Wrocławska

Dla mnie bardzo ważne jest, to z kim mogę lub niedługo podejmę współpracę. Za każdym razem bardzo skrupulatnie sprawdzam wszelkie dane dotyczące firmy, która będzie przewoziła nasz ładunek. Na Suntruck wszystko jest szczegółowo opisane. Nie ma pustych pól i znaków zapytania. Po chwili mogę wiedzieć czy i z kim warto podjąć współpracę, aby odnieść zysk. Także baza spedytorów jest bardzo bogata. Jest w czym wybierać.

Magdalena Włocławek

Jestem przedstawicielem firmy transportowej, jakiś czas temu odkryliśmy Suntruck. Po debacie z zarządem firmy stwierdzimyliśmy, że warto zaryzykować i wypróbować serwis Suntruck. Warto było, teraz nasza firma rozwija się jeszcze bardziej i planujemy zakup nowych samochodów ciężarowych oraz zatrudnić kierowców. Ja i moi koledzy korzystamy z tego systemu każdego dnia. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy oraz dyanmicznie się rozwijać.

Michał Gdańsk