O firmie

Dowiedz się o nas więcej

Logistyka jako jedna z niewielu branż przemysłu charakteryzuje się wysokim poziomem ryzyka związanego z nierzetelnością firm transportowych, które to niejednokrotnie w niekompetentny sposób wykonywały zlecone im zadania transportowe przez co narażały zakłady produkcyjne na olbrzymie straty finansowe jak również powodowały częste zastoje procesu produkcyjnego. Powstała patologia powoduje wielką nieufność firm produkcyjnych wobec firm transportowych.

Proces produkcyjny wymaga stałego i bezpośredniego kontaktu pomiędzy dwoma stronami procesu logistycznego. Niestety w ostatnich latach pojawia się coraz więcej podmiotów pośredniczących w transakcjach pod postacią spedycji, które to nie posiadając swojej floty aut jak również braku odpowiedniego doświadczenia stają się swoistym ogniwem zniekształcającym proces transportu.

System Aukcyjny Suntruck daje firmom transportowym możliwość dotarcia bezpośrednio do wszystkich zakładów transportowych na terenie całego kraju i nawiązania z nimi stałej i owocnej współpracy.

Dzięki Suntruck możecie Państwo mieć spokojny sen o to, czy Państwa autom nie kończy się aktualny przegląd techniczny, OC, NW, AC. Nasi konsultanci w odpowiednim momencie poinformują Was o tym a dodatkowo dzięki zawartym umowom z wieloma ubezpieczycielami jesteśmy zaproponować Wam najniższe możliwe pakiety ubezpieczeniowe na rynku.

Trochę o naszym systemie

Dwustopniowy system weryfikacji firm wprowadzony na platformie suntruck.com.pl na bieżąco weryfikuje wiarygodność każdego przyszłego jak i obecnego Kontrahenta.

I stopień weryfikacji Firmy odbywa się na poziomie rejestracji Firmy. Nasi konsultanci wnikliwie weryfikują każdą Firmę poprzez zastosowanie wielu dostępnych nam narzędzi, aby mieć pewność, iż każdy nowy Użytkownik jest sprawdzonym i godnym partnerem dla innych Użytkowników Systemu Aukcyjnego Suntruck.


II stopień weryfikacji Firmy jest niczym innym, jak stałym nadzorowaniem działania Systemu Aukcyjnego Suntruck, a przede wszystkim jego Użytkowników. System komentarzy stanowi pewnego rodzaju narzędzie pozwalające na sprawdzenie Kontrahenta oraz jego wiarygodności.

Dzięki naszej platformie mają Państwo pewność, iż wszystkie transakcje zawierane poprzez system aukcyjny Suntruck pomijają wszelkie podmioty pośredniczące, dzięki czemu redukowane są koszta procesu transportowego na poziomie 10-15%.

Ponadto skraca się zdecydowanie czas komunikacji, dzięki wbudowanemu komunikatorowi w każdym momencie możecie Państwo doprecyzować wszelkie kwestie związane z konkretnym ładunkiem. Pozwoli to Wam także w każdym momencie monitorować Państwa ładunek poprzez wysłanie zapytania do kompetentnej osoby.

Wiele firm transportowych zapomina lub celowo zataja brak niezbędnych dokumentów przewozowych. Dzięki Systemowi Aukcyjnemu Suntruck mają Państwo gwarancję, że wszystkie auta, które trafiają do Państwa zakładu posiadają wszelkie niezbędne dokumenty typu opłacona polisa OC, aktualne OC przewoźnika, przegląd samochodu, licencję na przewóz towarów w ruchu krajowym lub międzynarodowym itp.

Ponadto system aukcyjny pozwoli Wam zoptymalizować koszty związane z transportem. Wasze ładunki będą widoczne dla wszystkich firm transportowych w kraju i za granicą.

System Aukcyjny Suntruck daje Państwu możliwość korzystania tylko z wybranych i zaufanych przewoźników. W sytuacji konieczności pilnej sprzedaży ładunku jest możliwość sprzedaży ładunku bez licytacji. W takim przypadku to Państwo będziecie sterować ceną swoich ładunków bez możliwości negocjacji przez firmy transportowe.

Nasza misja

 • Wydajność

  Rolą witryny Suntruck.com.pl jest największe podniesienie efektywności większych oraz mniejszych firm transportowych i producentów.

  Naszym użytkownikom proponujemy znaczny zakres narzędzi internetowych, przy pomocy których ulepszają swoją działalność i wykluczają wolne przebiegi. Efektem tego jest chociażby lepsza rentowność.

  Niezależnie od tego czy jesteś niewielkim przewoźnikiem lub kierowcą ciężarówki, a może średnim spedytorem. Możesz mieć nawet olbrzymią organizacją transportowo-logistyczną –to miejsce dla Ciebie i Twojej firmy. Znajdziesz tutaj dochodowe usługi w zakresie ładunków, jak i dobre, sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twojej firmy.

 • Bezpieczeństwo

  Przy pomocy naszej giełdy ładunków jesteś w stanie odkryć kontrahentów z całej Polski, zaoszczędź z nami swój cenny czas i pieniądze, a w zamian za to zwiększ wydajność oraz wiarygodność swojej girmy.

  Pragniemy wsolnie z Tobą budować o ulepszać rynek. W tym celu tworzymy i wdrażamy najlepsze oraz najbardziej wydajne narzędzia i usługi. Śpij więc spokojnie, gdy Twoja firma będzie generować kolejne zyski.

  Niewątpliwym sukcesem jest fakt, iż 98% operacji na naszej stronie są w pełni bezpiecznych. Dbałość o bezpieczeństwo jest dla nasz jednym z kluczowym elementów.

Co sądzą o nas Klienci?

Więcej..