Nowa Era


Zawsze innowacyjni

Nastała Nowa Era w transporcie, logistyce! Nie pozwól zabierać sobie zysków. Kończymy z pośrednikami, z niepotrzebnym ryzykiem. Wszytkie firmy transportowe mają możliwość przewozu bezpośrednio z zakładu produkcyjnego, fabryki i tak dalej. Chcąc zaspokoić zapotrzabowanie rynku transportowego, stworzyliśmy system SunTRUCK. Nasze rozwiązanie jednak różni się od podobnych aplikacji. Jako jedni z pierwszych omijamy szerokim łukiem pośredników.

Rezygnacja z pośrednictwa

Jeden z kluczowych elementów, pozawalających na obniżenie kosztów a zwiększenie zysku. Faktem oczywistym jest to, że każdy przewoźnik czy zakład produkcyjny chce osiągnąć jak największy zysk, bez jednoczesnego ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Dlatego jesteśmy my! Zarejestruj się już teraz i sprawdź jak działa SunTRUCK.

Korzystając z naszych usług nie musisz się nawet martwić o załatwianie czy przedłużanie ubezpieczenia. Od tego jesteśmy my - zespół ludzi, który pamięta i dba o bezpieczeństwo Twoje, firmy oraz transportowanych materiałów.

Zmieniamy definicje dystrybucji

Mówi się, iż dystybucja oznacza tak na prawdę fizyczne przemieszczenie danego towaru, produktów od producenta do końcowego odbiorcy. Warto jednak zwrócić uwagę, żę po między nimi stoją pośrenicy. SunTRUCK jest o tyle innowacyjny, że w swym fenomenie nie uwzględnia pośrednictwa.