Współpracujemy z Kostrzyńsko-Słubicką
Specjalną Strefą Ekonomiczną

Zapowiada się owocna współpraca

Dnia 13 maja 2015 roku, w Kostrzynie nad Odrą, podpisana zostła umowa pomiędzy Corp DreamLiner sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 16 a Kostrzyńsko - Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Umowa ta zepewni nam bardzo cenną i potrzebną współpracę oraz wnosi w naszą firmę coś równie cennego - nowe doświadczenie. Dokument został podpisany przez Prezesa firmy Corporation DreamLiner sp. z.o.o. Michała Andrusyszyna oraz Prezesa Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Artura Malca a także wiceprezesa zarządu Romana Dziducha.

To zapewni nam wzmożony rozwój i doświadczenie w postaci współpracy z KSSSE. Bardzo się cieszymy z faktu podpisania tej umowy. Znaczenie tej współpracy jest ogromne.
Prezes Michał Andrusyszyn

Cel umowy jest jasny - wzajemna współpraca między wyżej wymienionymi firmami. Współpraca ta ma za zadanie reklamę obu podmiotów gospodarczych w Internecie oraz na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych. Między firmami będzie obecny bogaty przepływ informacji, wymiana doświadczeń w dziedzinach takich jak marketing czy logistyka. Deklaracja ta oznacza również wzajemną współpracę w pozyskiwaniu nowych Klientów czy kontrahentów.

Galeria zdjęć

nawiązanie współpracy

Podpisanie przez Prezesa firmy Corporation DreamLiner sp. z o.o. Michał Andrusyszyn.

nawiązanie współpracy

Podpisanie przez Prezesa firmy Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. przez Artura Malec.

nawiązanie współpracy

13.05.2015 podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Michałem Andrusyszynem a Romanem Diduchem w dziedzinie TL .

nawiązanie współpracy

Od lewej Artur Malec, w środku Roman Dziduch, z prawej Michał Andrusyszyn

nawiązanie współpracy

Wymiana przekazania umów o wspólnej współpracy pomiędzy Prezesami firm przez Artura Malec i Michała Andrusyszyn

list intencyjny

List intencyjny

Nasza misja

 • Wydajność

  Rolą witryny Suntruck.com.pl jest największe podniesienie efektywności większych oraz mniejszych firm transportowych i producentów.

  Naszym użytkownikom proponujemy znaczny zakres narzędzi internetowych, przy pomocy których ulepszają swoją działalność i wykluczają wolne przebiegi. Efektem tego jest chociażby lepsza rentowność.

  Niezależnie od tego czy jesteś niewielkim przewoźnikiem lub kierowcą ciężarówki, a może średnim spedytorem. Możesz mieć nawet olbrzymią organizacją transportowo-logistyczną –to miejsce dla Ciebie i Twojej firmy. Znajdziesz tutaj dochodowe usługi w zakresie ładunków, jak i dobre, sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twojej firmy.

 • Bezpieczeństwo

  Przy pomocy naszej giełdy ładunków jesteś w stanie odkryć kontrahentów z całej Polski, zaoszczędź z nami swój cenny czas i pieniądze, a w zamian za to zwiększ wydajność oraz wiarygodność swojej girmy.

  Pragniemy wsolnie z Tobą budować o ulepszać rynek. W tym celu tworzymy i wdrażamy najlepsze oraz najbardziej wydajne narzędzia i usługi. Śpij więc spokojnie, gdy Twoja firma będzie generować kolejne zyski.

  Niewątpliwym sukcesem jest fakt, iż 98% operacji na naszej stronie są w pełni bezpiecznych. Dbałość o bezpieczeństwo jest dla nasz jednym z kluczowym elementów.

Co sądzą o nas Klienci?