Aktualności

13 MAJ
25

Podjęliśmy współpracę z KSSSE

wspolpraca-z-KSSSE

To co było jeszcze kilka tygodni temu jedynie ulotną myślą, dziś stało się faktem. Z dumą więc ogłaszamy, że SunTRUCK oficjalnie wpsółpracuje z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Jesteśmy z tego faktu bardzo usatysfakcjonowani. Umowa, która została podpisana, wniesie dużo dobrego oraz nowe doświadczenia do naszej firmy. Chcemy się rozwijać i być najbardziej dynamiczną firmą w branży, dlatego też współpraca z innymi instytucjami, firmami jest tak istotna.

8 MAJ
38

Istota logistyki

wspolpraca-z-KSSSE

Usługi logistyczne mają ogromne znaczenie w życiu codziennym, mimo że są one tak opczywiste a zarazem tak ważne. Sposób zarządzania logistyką może przynieść przedsiębiorcy zysk i oszczędność, lecz należy pamiętać, że złe zarządzanie może zaowocować obniżonymi zyskami lub nawet stratami. Każdy przedsiębiorca chce aby jego firma przynosiła zysk. Należy więc łączyć się, chociażby za pomocą SunTRUCK. Dzięki temu rozwiązaniu każdy jest zadowolony. Firma transportowa - bo znajduje nowe zlecenia na przewóz towarów oraz ów przedsiębiorca, którego fabryka, zakład produkcyjny znajduje w tym momencie przewoźnika i w perspektywie najbliższej przyszłości - nowgo kontrahenta.

Jednak najlepiej tyttułową istotę usług logistycznych oddaje sama definicja. W głównym znaczeniu usługa logistyczna ma za zadanie nasycenie potrzeb logistycznych ludzi oraz podmiotów gospodarczych. Usługi te tyczą się zarobkowej realizacji usługi transportu czy spedycji, często także magazynowania. Usługodawcy podejmują się zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji.